Obiekty rozrywkowe w Gródku nad Dunajcem

Gródek nad Dunajcem do idealne miejsce dla lubiących spędzać czas aktywnie, jest to dobry wybór szczególnie dla rodzin z dziećmi. Place zabaw na świeżym powietrzu, park linowy, wypożyczalnie sprzętu wodnego to tylko część atrakcji, jakie czekają na nas w Gródku nad Dunajcem. Oto najciekawsze z nich:

Park linowy w Gródku nad Dunajcem

-Park linowy- to system urozmaiconych tras linowych umieszczonych na drzewach. Zróżnicowany tor przeszkód na wysokości to przede wszystkim świetna zabawa a także możliwość sprawdzenia swojej kondycji i umiejętności koncentracji. Trasy przejść zaprojektowane zostały tak, aby zapewnić bezpieczeństwo, a każda z nich ma inny stopień trudności, który jest dostosowany do możliwości i kondycji osób korzystających z tej formy rozrywki. Park linowy otwarty jest codziennie w godzinach od 10.00 do 20.00.

Kręgielnia i sala gier w Gródku nad Dunajcem

-Kręgielnia i sala gier to znakomite miejsce na wieczorny relaks. W Lemon Resort SPA możemy zagrać w kręgle, przyjemnie spędzając czas w gronie rodziny i przyjaciół. W obiekcie mieści się również sala gier, w której znajdują się piłkarzyki, flippery, cymbergaj, darts, oraz stół bilardowy.

Gródek nad Dunajcem kręgielnia

– Paintball laserowy, „Miasteczko Strzeleckie” w Czchowie. Miejscem, do którego niewątpliwie warto się wybrać będąc w Gródku jest „Miasteczko Strzeleckie” w pobliskim Czchowie. To miejsce gdzie czas płynie dwa razy szybciej. Miejsce to oferuje wszystkim szukających niezapomnianych wrażeń, laserowy paintball (LaserTag), to gra komputerowa na żywo. W porównaniu do klasycznej wersji paintballu, zaletą jest możliwość uczestniczenia w grze dzieci, jest ona całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Większy zasięg oraz możliwość zorganizowania gry w miejscu wskazanym przez gracza, bardziej realistyczne repliki gwarantują moc niezapomnianych atrakcji i dużą dawkę adrenaliny. To gra dla osób w każdej grupie wiekowej. Po dniu pełnym emocji na terenie miasteczka istnieje możliwość zorganizowania grilla na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości są miejsca na ognisko oraz wiata z grillem. Czas można spędzać tu do późnych godzin nocnych. Obiekt czynny jest cały rok codziennie w godzinach od 16.00 do 0.00 w tygodniu, a w weekendy całodobowo.

Kluby muzyczne w Gródku nad Dunajcem

– Kluby muzyczne, dyskoteki. W Gródku życie trwa do późnych godzin nocnych. Miejscowe kluby zlokalizowane w centrum tej turystycznej miejscowości gwarantują, że przeżyjesz tu niesamowite chwile. Kluby muzyczny „Quantum Club” i „Alibaba” , oferuje swoim gościom unikalny klimat i niezapomnianą atmosferę. W sezonie turystycznym, co weekend i nie tylko organizowane są tu dyskoteki i imprezy tematyczne takie jak np. Bubble Fluo Party, Led Party, Fotobudka Party.

Jeżeli chciałbyś skorzystać z tych oraz innych atrakcji, koniecznie wynajmij pokój w Gródku nad Dunajcem i ciesz się niezapomnianymi chwilami.

Dane teleadresowe domków wypoczynkowych:
Polska, województwo Małopolskie
33-318 Gródek nad Dunajcem
Email: zielona.dolina.info@gmail.com
Telefon: +48 664 143 52
Share:
Related Post

Dodaj komentarz